Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shtëllungë e madhe tymi/ Përfshihet nga flakët fasoneria në Skrapar (FOTO)

Shtëllungë e madhe tymi/ Përfshihet nga flakët fasoneria

Nuk ndalen zjarret në vendin tonë, teksa pasditen e sotme është përfshirë nga flakët një fasoneri në zonën e Skraparit.

Nuk dihen ende shkaqet e këtij zjarri, por mësohet se punëtorët që janë gjendur në godinë kanë dalë të gjithë jashtë.

Deri më tani nuk raportohet për asnjë të lënduar.

Policia dhe forcat e zjarrfikëses kanë shkuar menjëherë në vendngjarje për të bërë të mundur neutralizimin e flakëve. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore