Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Është budalla, na ka zënë belaja”/ Sherri mes fqinjëve, banori tregon si shmangu tragjedinë: Djali i hodhi benzinë gruas

“Është budalla, na ka zënë belaja”/ Sherri mes

Zbulohen detaje të reja nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Elbasan në orët e mbrëmjes, ku një banesë është përfshirë nga flakët pas një konflikti të çastit.

Një dëshmitar nga vendgjarja thotë se ka patur një konflikt mes dy familjeve. Ai thotë se  Ndriçim Zekthi, i cili ndodhet aktualisht në komisariat, ishte i alkoolizuar dhe shau komshien.

Pas sherrit ai ka lyer me benzinë shtëpinë e fqinjit dhe gruas, e cila pësoi djegie.

“I vuni shkrepësen asaj. Ajo gruaja u dogj komplet. Mora disa peshqira të lagur që kisha aty dhe ja hodha në kokë, e fika në moment. Unë i dhashë ndihmën e parë. E shau ai çuni, gruaja u fut brenda por i vuri bidonin e benzinës në kokë. Djali u dogj nga veshi. Ai ishte budalla, merr policia e mban 2 orë, e nxjerr prap. Kemi gjetur belanë me të”, tha ai.

Konflikti mes fqinjëve ndodhi pasditen e sotme, kur Ndriçim Zekthi kërcënoi fqinjën se do ta digjte pas një problemi mes tyre.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore