Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shqiptari i "patrembur" lëviz me 30 kg drogë në Gjermani, policia e nxjerr me forcë nga Audi dhe e shtrin në tokë (FOTO)

Shqiptari i "patrembur" lëviz me 30 kg drogë në

Policia gjermane ka arrestuar një shqiptar ditën e sotme. 42-vjeçari u kap me kanabis, në mes të qytetit, teksa lëvizte me një makinë tip “Audi”.

Pasi u konstatua nga policia, kjo e fundit e ndaloi shqiptarin dhe e nxorën nga mjeti. Më pas e shtrinë në tokë dhe i vunë prangat në duar.

Shqiptari u arrestua pasi kishte me vete një sasi të madhe droge, teksa ishte nën monitorim prej disa kohësh.

Policia gjermane vijon me hetimet, pasi dyshohet se shqiptari ishte pjesë e një grupi të krimit të organizuar.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore