Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shqiptari i futet në banak kamerieres në Itali/ Kapet duke e puthur me forcë dhe ngacmuar seksualisht

Shqiptari i futet në banak kamerieres në Itali/ Kapet duke e puthur me

Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi ngacmoi seksualisht një punonjëse të një lokali në Itali.

Ishte pronari i lokalit që ka thirrur policinë për të shpëtuar punonjësen e tij të punësuar si banakiere.

Pas arrestimit, sot shqiptari la dalë para gjyqtarëve, ndërsa është përballur me masën e sigurisë arrest shtëpie deri në pritje të gjykimit.

Në bazë të videove të regjistruara nga kamerat e në ambientet e lokalit vërtetojnë pretendimet e banakieres.

Në video duket 47-vjeçari i cili i është afruar të resë, e cila në atë moment ishte përkulur për të pastruar banakun dhe pasi i ka nuhatur qafën me epsh e përqafoi me forcë dhe tentoi ta puthte.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore