Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shqiptari "gjelbëron" me kanabis Spanjën, ‘kopshtar’ i fermës me mbi 1 mijë rrënjë (FOTOT)

Shqiptari "gjelbëron" me kanabis Spanjën,

Policia spanjolle ka zbuluar një plantacion të madh me kanabis, për të cilin mediat e huaja shkruajnë se kujdesej një shqiptar.

Ferma ndodhej në Bashkinë e Jarandilla de la Vera dhe aty kishte të mbjella gjithsej 1 mijë e 117 rrënjë.

Një 24 vjeçar shqiptar, që kujdesej për ujitjen e bimëve narkotike, u arrestua pas aksionit të policisë.

Shqiptari kishte ndërtuar një sistem të veçantë, që çonte ujin në çdo bimë.

Të gjitha bimët e kanabisit u prenë dhe në fund pesha e tyre rezultoi rreth 1 ton./ Gazeta SHQIP

Shqiptari "gjelbëron" me kanabis Spanjën,Shqiptari "gjelbëron" me kanabis Spanjën,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore