Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shqiptari bën veprime të turpshme para nënës dhe fëmijës së saj, masakrohet nga grekët

Shqiptari bën veprime të turpshme para nënës dhe

Autoritetet morën një alarm të premten pasdite në Parkun KAPAPI në Athinë, kur një 40-vjeçar po shikonte një nënë 46-vjeçare me fëmijën e saj të mitur në një distancë prej më pak se tre metra, duke masturbuar.

Sipas informacioneve, autori, me origjinë nga Shqipëria, pasi pa nënën me fëmijën e mitur të ulur në park, u afrua rreth tre metra, hoqi pantallonat dhe filloi të masturbohej dukshëm para tyre.

Gruaja e pafuqishme, e frikësuar, filloi të bërtiste dhe të thërriste për ndihmë, duke e mbajtur fort fëmijën dhe duke i mbuluar sytë.

Shqiptari, duke parë reagimin e nënës filloi të vraponte drejt rrugës “Lakonos”, rreth dyqind metra nga vendi ku ai po masturbonte, ku u ndalua nga fqinjët, shkruan “Protothema”.

Menjëherë pasi qytetarët e zonës e imobilizuan, ata thirrën policinë, ku arrestuan 40-vjeçarin anormal.

Gjatë kontrollit të policisë, atij iu gjet një tabletë, e cila u konfiskua dhe u dërgua në laboratorët e ELAS për të verifikuar pjesëmarrjen e tij në raste të tjera.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore