Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shqipëria drejt 1 milion vaksinime, sa doza u injektuan 24 orët e fundit

Shqipëria drejt 1 milion vaksinime, sa doza u injektuan 24 orët e

Numri i të vaksinuarve në Shqipëri ka shkuar në 912 874, ndërsa vetëm këtë të mërkurë janë realizuar 11 445 vaksinime.

Lajmi bëhet i ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ndërsa synimi është për 1 milion të vaksinuar brenda qershorit.

Kujtojmë se ditën e sotme Ministria e Shëndetësisë nuk raportoi asnjë viktimë dhe vetëm një rast me Covid./Gazeta SHQIP

Shqipëria drejt 1 milion vaksinime, sa doza u injektuan 24 orët e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore