Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shqetësim tek bluzat e bardha, 4 mjekë të infektuar me koronavirus, ja rastet

Shqetësim tek bluzat e bardha, 4 mjekë të infektuar me

Katër mjekë janë infektuar me koronavirus, duke rritur shqetësimin për sigurinë e bluzave të bardha dhe për sigurinë në spitale.

Pas rasteve të dy mjekëve të infektuar në Fier, raportohet edhe për dy raste të reja nënë qytetin e Ersekës.

Mësohet se dy mjekët e infektuar së fundmi në Ersekë i kanë shërbyer disa të infektuarve. Ndërsa në Korçë ka vatra të reja infektimesh, mes tyre ka edhe të rinj.

Në të gjithë vendin tonë, gjatë 24 orëve të fundit janë infektuar 117 persona. Ndërkohë kanë humbur jetën edhe dy persona të moshuar që ishin prej disa ditësh në spitalin Infektiv.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore