Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shpërthimi me tritol në Prrenjas, kush është BIZNESMENI që iu vendos lënda plasëse në lokal

Shpërthimi me tritol në Prrenjas, kush është BIZNESMENI

Mesnatën e kaluar në një lokal në qytetin e Prrenjasit ka pasur një shpërthim që dyshohet se është shkaktuar me eksploziv, duke shkaktuar dëme materiale.

Nga shpërthimi ka pasur dëme të pjesshme dhe thyerje të xhamave edhe të disa apartamenteve pranë biznesit.

Nga verifikimi ka rezultuar se biznesi, ku ndodhi shpërthimi i përket shtetasit Agim Kokonozi.

Ndërkaq policia ka dokumentuar ngjarjen dhe ka rënë në gjurmë të autorëve të dyshuar të vendosjes së lëndës plasëse në këtë biznes.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore