Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shpërthen koronavirusi në burgun e Zaharisë në Krujë, 13 të burgosur të infektuar me COVID-19

Shpërthen koronavirusi në burgun e Zaharisë në Krujë,

Në burgun e Zaharisë në Krujë, situata e COVID-19 paraqitet problematike.

Sipas informacioneve bëhet me dije se janë të infektuar 13 të dënuar, ndërsa nuk dihet ende gjendja shëndetësore e tyre.

Rastet e të infektuarve në institucionet shtetërore janë rritur ndjeshëm javët e fundit.

Ministria e Shëndetësisë njoftoi dje se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar dhe 139 raste të reja me COVID dhe kanë humbur jetën 6 pacientë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore