Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shpërthen Covid në Parlament, infektohen edhe 2 deputetë të tjerë

Shpërthen Covid në Parlament, infektohen edhe 2 deputetë të

Ditën e sotme, deputeti Ralf Gjoni njoftoi se kishte rezultuar pozitiv me Covid. Ndërkohë, mësohet se të prekur nga koronavirusi janë edhe dy deputetë të tjerë të Kuvendit, Elio Hyska nga radhët e PS-së dhe Enver Roshi nga opozita.

Në 30 korrik mbyllet sesioni parlamentar, por në dy ditët e ardhshme do të zhvillohen dy seanca të parlamentit, teksa në njërën prej tyre do të miratohen ndryshimet kushtetuese për koalicionet dhe listat.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore