Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shpallet FITUESI dhe në Fier/ Ja kush do jetë kandidati i Berishës për zgjedhjet e 14 majit

Shpallet FITUESI dhe në Fier/ Ja kush do jetë kandidati i

Është mbyllur procesi i balotazhit për primaret e grupimit të Rithemelimit në Bashkinë Fier.

Pas numërimit të votave, fitues është shpallur Evdar Kodheli me 579 vota, pasi kandidati tjetër Artur Mahmutaj mori 360 vota.

Në votim morën pjesë anëtarë dhe simpatizantë të PD. Vota në kuti ishin 949, nga të cilat 939 rezultuan të vlefshme dhe 10 të pavlefshme.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore