Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shorti në KQZ! Të premten hapen 10% e kutive të votimeve në disa Bashki të vendit

Shorti në KQZ! Të premten hapen 10% e kutive të votimeve në

Ditën e sotme, Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka hedhur shortin për hapjen e kutive të votimit në të gjithë Shqipërinë. 10% e kutive do hapen dhe fletët e votimit do të rinumërohen dhe shihen për parregullësi.

‘Sot Komisioni Qendror i Zgjedhjeve hodhi shortin e përzgjedhjes së 10% të Qendrave të Votimit të Zgjedhjeve të 25 Prillit, që do t’i nënshtrohen verifikimit paszgjedhor. Këqyrja paszgjedhore e fletëve të votimit & materialeve zgjedhore për këto QV do të fillojë në KQZ, ditën e Premte, ora 12:00. ‘- shkruan KQZ në ‘Facebook’ duke informuar se në cilat Bashki do të ndodhë ky proces, në cilën ditë dhe orë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore