Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shoferja e “Audi-t” humb kontrollin dhe del nga rruga, dërgohet në spital

Shoferja e “Audi-t” humb kontrollin dhe del nga rruga, dërgohet

Një aksident rrugor u regjistrua mbrëmjen e kësaj të mërkure në Elbasan.

Një vajzë që drejtonte një mjet tip “Audi” humbi kontrollin dhe doli nga rruga. Ajo mori plagë të lehta, ndërsa mësohet se po merr trajtim mjekësor në spitalin e Elbasanit.

Policia po heton për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore