Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shkëputet masivi shkëmbor në Vlorë, shkakton trafik në zonë (FOTOLAJM)

Shkëputet masivi shkëmbor në Vlorë, shkakton trafik në

Një masiv shkëmbor është shkëputur në zonën e Jonufrës në Vlorë.

Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar, ndërsa ka shkaktuar trafik automjetesh në zonë.

Kjo nuk është hera e parë që masive shkëmbore shkëputen dhe bllokojnë autostradën.

Në këtë zonë ka pasur shpesh problematika të njëjta për shkak të erozionit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore