Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shkaktoi aksidentin e rëndë me 3 të vdekur dhe 4 të plagosur, ARRESTOHET shoferi i "Benz"-it Edison Lazri

Shkaktoi aksidentin e rëndë me 3 të vdekur dhe 4 të

Është prangosur ditën e sotme drejtuesi i mjetit tip “Benz” që u përfshi dje në aksident në rrugën e Arbrit, me pasojë vdekjen e tre personave dhe plagosjen e katër të tjerë.


Mësohet se është arrestuar Edison Lazri, i cili dyshohet se ka thyer rregullat e qarkullimit duke drejtuar mjetin tej shpejtësisë së lejuar.

Në aksidentin tragjik humbën jetën 3 anëtarë të një familje dhe u plagosën 4 të tjerë.

1. Kujtim Istrefi (Dehari ) – 57 vjeç (Maqellarë – Dibër)

2. Murat Istrefi (Dehari) – 76 vjeç (Maqellarë – Dibër)
3. Lulëzime Istrefi (Dehari) – 45 vjeç (Maqellarë – Dibër)

TE PLAGOSUR

1. Mërgim Lazri – 25 vjeç (Bllatë e Epërme – Dibër)
2. Edison Lazri – 29 vjeç (Bllatë e Epërme – Dibër)
3. Firuze Istrefi – 56 vjeç (Maqellarë – Dibër)
4. Kadrie Markeçi – 19 vjeç (Shupenzë -Dibër

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore