Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shkak dyshohet se u bë një vajzë/ Arrestohet shqiptari që i nguli thikën bashkëatdhetarit (NGJARJA)

Shkak dyshohet se u bë një vajzë/ Arrestohet shqiptari që i

Një 25-vjeçar shqiptar, me precedentë të mëparshëm penalë, u arrestua në Spanjë me akuzën se ka tentuar të vrasë një 18-vjeçar po shqiptar, më 9 tetor 2022 në Carmignano.

Shqiptari, emri i të cilit nuk është bërë i ditur, menjëherë pas ngjarjes ishte strehuar në shtëpinë e miqve që ndodhej në El Vendrell, një vend afër Barcelonës.

Goditja me thikë që rrezikoi t'i kushtonte jetën 18-vjeçarit ndodhi pasditen e vonë të 9 tetorit në kopshtin e via Bicchi, pranë qendrës së Carmignano. 18-vjeçari ka arritur të tërhiqet zvarrë në një shtëpi aty pranë dhe ka kërkuar ndihmë. Më pas ai është operuar dhe është shpallur jashtë rrezikut për jetën.

Shkaku i sulmit nuk dihet ende, por dyshohet se përplasja mes tyre ka ndodhur për shkak të një vajze. Dyshohet se shkak është bërë 19-vjeçarja që kishte një lidhje romantike me viktimën e sulmit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore