Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Sherri mes dy kushërinjve në Maliq degjeneron në përdorimin e armëve, njëri qëllon me pushkë

Sherri mes dy kushërinjve në Maliq degjeneron në përdorimin

Një sherr mes dy kushërinjve në Maliq ka degjeneruar në përdorimin e armës së zjarrit.

Sipas Top Channel, ngjarja ka ndodhur sot në fshatin Pogdorie. Fillimisht konflikti ka nisur verbalisht, e më pas njëri prej tyre ka qëlluar me pushkë, por fatmirësisht nuk ka plagosur asnjërin.

Autori, Ervin Gura u arrestua nga policia, ndërkohë që po vijojnë hetimet për ngjarjen.

Mësohet se kushërinjtë janë konfliktuar për motive të dobëta dhe ngjarja ka ndodhur afër banesës së autorit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore