Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Sherr te Liqeni i Thatë në Tiranë, 2 të rinj godasin me sende të forta një person

Sherr te Liqeni i Thatë në Tiranë, 2 të rinj godasin me

Një sherr mes disa personave ka ndodhur te Liqeni i Thatë në Tiranë. 2 të rinj kanë goditur me sende të forta një tjetër.

Policia ka arritur të identifikojë një prej autorëve dhe po punon për identifikimin e të dytit. 24-vjeçari B.A është shpallur në kërkim, ndërsa blutë e Tiranës po punojnë për identifikimin e shokut të tij.

“Më datë 20.04.2021 u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë dhe punohet për kapjen e shtetasit B. A., 24 vjeç, sepse në bashkëpunim me një shtetas tjetër (punohet për identifikimin e tij), tek Liqeni i Thatë, kanë goditur me sende të forta shtetasin M. R”, njoftoi policia.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore