Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Sherr në familje në Elbasan, djali i vendos flakën shtëpisë, disa të asfiksuar

Sherr në familje në Elbasan, djali i vendos flakën

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë pasdite në Elbasan, ku një i ri i ka vënë flakën banesës.

Ngjarja është regjistruar në fshatin Hajdaran, ndërsa e gjitha ka ndodhur pas një sherri në familje.

Dyshohet se pasojë e tymit, kanë mbetur të asfiksuar disa persona.

Momentalisht nuk bëhen me dije të tjera detaje, ndërsa policia dhe zjarrfikësja janë nisur drejt vendngjarjes.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore