Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shembet muri i një banese, furgoni i policisë përplaset me një tjetër mjet (DETAJE)

Shembet muri i një banese, furgoni i policisë përplaset me

Fugoni i policisë së kufirit është përfshirë në një aksident, pasditen e sotme, në aksin nacional Korçë – Pogradec.

Ekzaktësisht aksidenti ka ndodhur në fshatin Petrushe dhe si pasojë e përplasjes së fugonit me një tjetër mjet janë shkaktuar shumë dëme materiale.

Fatmirësisht nuk ka persona të plagosur, por nga përplasja është dëmtuar edhe muri rrethues i një banese aty pranë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore