Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Shehaj njeh fitoren e Bashës: Rezultati është i qartë, por...

Shehaj njeh fitoren e Bashës: Rezultati është i qartë,

Agron Shehaj e njohu fitoren e Lulzim Bashës në zgjedhjet e së dielës për kryetar të Partisë Demokratike.

“Rezultati është i qartë, Basha vazhdon të jetë kryetari i PD”, tha ai në një intervistë për Opinion.

Megjithatë, Shehaj ka pakënaqësi në lidhje me procesin dhe vë në mëdyshje shifrën zyrtare të anëtarësisë që e ka mbështetur në këto zgjedhje.

“Sigurisht 15% nuk reflekton mbështetjen që unë kam në anëtarësinë e PD-së. Ka patur parregullsi, sidomos ato që kanë ndodhur gjatë ditës së votimit kanë qenë të lidhura me faktin që me dhjetëra- mijëra demokratë nuk kanë mundur të votojnë dhe vëzhguesit e mi nuk kanë pasur mundësi të verifikojnë se kush ka votuar”, vijoi ai.

Agron Shehaj doli i dyti në garën për kryetar të PD-së me rreth 6 mijë vota, ndërsa Edith Harxhi dhe Fatbardh Kadilli nuk kapën as nga një mijë vota secili.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore