Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Sfidë e pranuar/ Metës nuk i “trembet syri” nga kërkesa e Kryemadhit, e aprovon me dy gishtat lart

Sfidë e pranuar/ Metës nuk i “trembet syri” nga

Pas sfidës së hapur që Monika Kryemadhi i ka bërë Ilir Metës për ftesën e kërcimit, duket se ky i fundit i ka kthyer një përgjigje.

Nëpërmjet një ripostimi të story-t të kryetares aktuale të LSI-së Monika Kryemadhi, Meta e ka aprovuar këtë kërkesë teksa e ka shoqëruar me një emoji me dy gishta.

Nuk e dimë nëse kjo ka një mesazh të fshehur politik për rikthimin e Metës në krye të LSI-së, edhe pse këtë të fundit ai e ka aprovuar vetë pak kohë më parë.

Kujtojmë se më herët Kryemadhi shpërndau videon ku shfaqet një çifti i sapomartuar që kërcejnë, dhe etiketoi të shoqin./ Gazeta Shqip

Sfidë e pranuar/ Metës nuk i “trembet syri” nga

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore