Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Sali Berisha “shpërblen” Klevis Balliun, i jep postin e rëndësishëm në Partinë Demokratike

Sali Berisha “shpërblen” Klevis Balliun, i jep postin e

Ish-kryeministri Sali Berisha ka “shpërblyer” Klevis Balliun me një post në Partinë Demokratike. Selia blu njofton se Balliu është emëruar Shef Organizimi i PD-së.

Ai do të jetë përgjegjës për organizimin e strukturave të demokratëve.

Detyra e re e Balliut vjen vetëm pak ditë përpara protestës së 7 korrikut të thirrur nga Berisha.

NJOFTIM PER SHTYP

Klevis Balliu është emëruar Shef Organizimi i Partisë Demokratike. Ai do të jetë përgjegjës për organizimin e strukturave të PD.

Pak ditë para protestës së 7 korrikut, Balliu, një ish-deputet i njohur për angazhime të forta në mbështetje të protestave dhe lëvizjeve qytetare, merr detyren e re në strukturën organizative.

Balliu është autor i librit “Misioni i Unazës”, një prej betejave të Partisë Demokratike ku ai kishte një rol protagonist.

ZYRA E SHTYPIT DHE KOMUNIKIMIT

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore