Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

‘Sali Berisha në atë kohë i donte në burg’, Spartak Ngjela i tregon me EMRA

‘Sali Berisha në atë kohë i donte në burg’,

Avokati Spartak Ngjela si rrallëherë nuk ka folur për zhvillimet në politikë.

Në një intervistë në News24, avokati ka ardhur në një rrëfim ndryshe, ku ka zbuluar se cilat janë çështjet më të vështira që i ka përfaqësuar si avokat.

“Kanë qenë 3-4 çështje, i pari ka qenë gjyqi i Azem Hajdarit, donin ta fusnin në burg partia e tij. Kam marrë pafajësinë e Nikoll Lesit e Aleksandër Frangaj, i arrestoi Saliu, ishte president në atë kohë.

Gjykatat ishin të tyre, të PD-së ,ndërkohë unë u merrja pafajësinë. Pavarësisht ata nuk ndërhynë në këtë çështje, as Saliu dhe asnjë nga partia. Aleksandër Frangaj akuzohej për shpifje”, u shpreh avokati, Spartak Ngjela.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore