Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Sali Berisha i jep një dorë audiencës së televizionit të vet dhe Bashës

Sali Berisha i jep një dorë audiencës së televizionit

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon të konfirmojë lidhjen e tij pronësore me televizionin SyriTV.

Në tentativë për të rritur audiencën e televizionit të tij, Berisha i ka bërë "share" në facebook emisionit të Çim Pekës, ku është i ftuar kryedemokrati Lulzim Basha.

Në këtë mënyrë, Berisha ka tentuar të bëjë një goditje të trefishtë, të 'gëzojë' gazetarin e oborrit të tij, të rrisë audiencën e televizionit të tij dhe t’i japë një dorë edhe Bashës.

Gjithsesi, shqiptarët nuk treguan ndonjë interes të lartë, pasi një numër i ulët ndoqi emisionin nga profil i ish-kryeministrit.

Sali Berisha i jep një dorë audiencës së televizionit

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore