Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Rrebeshe afatshkurtra dhe temperatura përvëluese, parashikimi i motit për sot

Rrebeshe afatshkurtra dhe temperatura përvëluese, parashikimi i motit

Masat ajrore të qëndrueshme dhe të nxehta do të përfshijnë vendin tonë, duke sjellë në Shqipëri dominim të kthjellimeve gjatë paradites. Sipas MeteoAlb, në orët e pasdites pritet të ketë kalime të pakta vranësirash.

Parashikohet që më të fokusuara vranësirat të jenë në zonat veriore, ku ato do të zhvillohen përkohësisht duke sjellë rrebeshe afatshkurtra.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes, por do të rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 9 gradë Celsius deri në 37 gradë Celsius.

Era d të fryjë mesatarisht me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi perëndimor, duke krijuar në brigjet detare dallgëzim mbi 2 ballë.

Rrebeshe afatshkurtra dhe temperatura përvëluese, parashikimi i motit

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore