Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Rikthehet” Pandeli Majko/ Deputeti socialist “shpërthen” kundër Vuçiç: Ai ka bërë marrëveshje...

“Rikthehet” Pandeli Majko/ Deputeti socialist

Deputeti socialist Pandeli Majko ka reaguar lidhur me marrëveshjen e rënë dakord mes Kosovës dhe Serbisë në Ohër.

Në reagimin e tij, Majko shkruan se Vuçiç ka bërë një marrëveshje që të jetojë si gënjeshtar dhe jo si dështak.

“Vuçiç ka bërë marrëveshje me veten që të jetojë si gënjeshtar, dhe jo si dështak! Deklarata e tij, se ‘Nuk dua të bëj marrëveshje juridike ndërkombëtare me Republikën e Kosovës’ kërkon shkatërrimin e paqes në rajon. Konfuzioni si mekanizëm kontrolli, ka vetëm një përgjigje!”, shkruan Majko.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore