Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Reshjet e shiut bllokojnë këtë aks të rëndësishëm rrugor, qarkullimi i pamundur për shkak të rrëshqitjes së gurëve

Reshjet e shiut bllokojnë këtë aks të

Reshjet e shiut të rëna gjatë natës kanë shkaktuar dëmet e para.

Raportohet nga burimet për mediat se është bllokuar rruga e Prekalit në Shkodër, teksa aktualisht në këtë segment rrugor qarkullimi është i pamundur për shkak të rrëshqitjeve të gurëve dhe dherave.


Firma kontraktuese do te ndërhyjë për pastrimin e saj, ndërsa nuk raportohen probleme të tjera.

Kujtojmë se që nga dita e djeshme i gjithë territori është përfshirë nga reshje të dendura shiu dhe i tillë pritet të jetë edhe në ditët në vazhdim.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore