Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Reshje të dendura dëbore në Rrugën e Arbrit/ 50 automjete bllokohen në Qafën e Murrizit (Detaje)

Reshje të dendura dëbore në Rrugën e Arbrit/ 50 automjete

Reshjet me intensitet të lartë dëbore në Qafën e Murrizit kanë bërë që të mbesin të bllokuara rreth 50 mjete.

Shkak janë bërë makinat me goma verore dhe pa zinxhirë në baypas, ndërsa 3 borëpastruese po punojnë, por reshjet me intesitet nuk e lejojnë zhbllokimin dhe kalimin e mjeteve.

Situata duket problematike dhe sipas gjasave shpresat e vetme janë qetësimi i reshjeve të dëborës dhe vijimi i punës intesive nga borëpastrueset.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore