Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Reshje shiu dhe i nxehtë afrikan! Parashikimi i motit për ditën e sotme

Reshje shiu dhe i nxehtë afrikan! Parashikimi i motit për ditën e

Deri në orët e mesditës kushtet e qëndrueshme atmosferike do të sjellin dominim të kthjellimeve në pjesën më të madhe të vendit.

Sipas MeteoAlb, në orët vijuese parashikohet të shtohen vranësirat, të cilat më të fokusuara do të jenë në zonat malore duke sjellë dhe reshje shiu, ku në zona të izoluara reshjet do të jenë dhe në formë rrebeshi.

Temperaturat e ajrit do të ulen lehtë në mëngjes, por mbeten konstante në mesditë, duke luhatur vlerat nga 15 gradë Celsius deri në 39 gradë Celsius.

Era do të fryjë mesatarisht me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi jugor, duke krijuar në det dallgëzim 1-2 ballë.

Reshje shiu dhe i nxehtë afrikan! Parashikimi i motit për ditën e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore