Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Rama publikon FOTOT dhe pyet: A e gjeni dot ku është ky qytet?!

Rama publikon FOTOT dhe pyet: A e gjeni dot ku është ky qytet?!

Kreu i qeverisë Edi Rama pasditen e sotme ka publikuar disa foto në Facebook.

Në to duket një lagje e re me pallate të reja të përfunduara në kuadër të procesit të rindërtimit pas tërmetit të 26 nëntorit të vitit 2019.

Duke mos e zbuluar vendndodhjen, kryeministri kërkon nga komentuesit ta gjejnë se ku ndodhet ky qytet.

“A e gjeni dot ku është ky qytet?”, ka shkruar kryeministri Rama bashkangjitur fotove.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore