Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Rama poston pamjet nga kantieri i ndërtimit të banesave në Fushë-Krujë: Do jetë një ndër lagjet më të bukura

Rama poston pamjet nga kantieri i ndërtimit të banesave në

Kryeministri i vendit, Edi Rama, e ka nisur mëngjesin e sotëm duke postuar një video në “Facebook”, ku shihet lagja e re e rilindur e Fushe re e rilindur e Fushë-Krujës.

Teksa ka publikuar pamje nga kantieri i ndërtimit, kreu i qeverisë ka theksuar se këta persona nuk do të jenë kurrë vetëm.

Postimi i plotë i Edi Ramës:

MIRËMËNGJES ?

dhe me Lagjen e Rilindjes së Fushë-Krujës, e cila pas disa muajsh do të jetë një ndër lagjet më të bukura rezidenciale të Shqipërisë, por jo për të pasurit po për njerëzit e zakonshëm të këtij vendi, që humbën gjithçka 15 muaj më parë nën goditjen tragjike të tërmetit, e të cilët kurrë nuk i lamë dhe nuk do t'i lemë vetëm, ju uroj një të dielë të qetë?

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore