Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Rama nxjerr pamjet, ja si duket ‘Rruga e Arbrit’ (Video)

Rama nxjerr pamjet, ja si duket ‘Rruga e Arbrit’ (Video)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me disa pamje nga Rruga e Arbrit. Rama ju përgjigjet edhe kritikëve, duke theksuar se investimet po bëhen nga veriu në jug. 

Postimi i Ramës

MIRËMËNGJES dhe me këtë vështrim mbi Rrugën e Arbërit, ku shijohet edhe cilësia e një projekti të konceptuar me synimin për ta harmonizuar sa më shumë me natyrën, ndërhyrjen e thellë përgjatë një peizazhi fantastik natyror, ju uroj një ditë të mbarë të gjithëve, e sidomos në këtë rast, disa miqve këtu që nuk e di pse, po kur shohin investimet në Jug shkruajnë se nuk qenka investuar në Veri.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore