Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Rama nuk është fajtor për COVID”/ Basha: Ja dështimet e kryeministrit në menaxhimin e situatës

“Rama nuk është fajtor për COVID”/ Basha: Ja

Kryetari demokrat Lulzim Basha, në një bashkëbisedim me gazetarët deklaroi se kryeministri Edi Rama nuk është fajtor për pandeminë Covid-19, por është përgjegjës për dështimin në menaxhimin e situatës.

“Nuk ka faj kryeministri për pandeminë, por për mënyrën si është menaxhuar situata deri më sot. Është përgjegjës për mosnxjerrjen e mësimeve për atë që duhet bërë tani e tutje.

Një pjesë e madhe e qytetarëve vuajnë nga gjëra elementare, biznesi është zhytur në krizë dhe kjo shton problemet sociale. Ndërkohë që qeveria nuk ka përgjigje për të situatë.

Detyra jonë nuk është vetëm të tregojmë problemet, por edhe për të prezantuar planin me 5 hapa kundër krizës”, deklaroi Basha

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore