Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Rama krah për krah me gratë e jetës së tij/ Dalin fotot e rralla të kryeministrit në fushatë

Rama krah për krah me gratë e jetës së tij/ Dalin fotot e

Ditën e sotme u nda nga jeta nëna e kryeministrit, Aneta Rama. Nuk kanë munguar mesazhet ngushëlluese nga politika dhe miqtë në këtë ditë të trishtë për familjen Rama.

Një ngushëllim ka ardhur edhe nga fotografi i Kuvendit, Agim Rama. Këtë mesazh ai e ka shoqëruar me fotot e rralla të kryeministrit me nënën Aneta dhe gruan Linda, në fushatën e vitit 2017.

Mesazhi ngushëllues i fotografit

U PASTE LENE JET NENA KRYEMINISTER.
NENE JUAJ IKU SI MBRETERESH DUKE DURUAR GOJET E NDYRA TE POLITIKES QE S'NJOHIN NORMA NJERZORE.
QOFTE I LEHTE DHEU PER JU ANETA RAMA.?!

Rama krah për krah me gratë e jetës së tij/ Dalin fotot e

Rama krah për krah me gratë e jetës së tij/ Dalin fotot e

Rama krah për krah me gratë e jetës së tij/ Dalin fotot e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore