Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Rama bën njoftimin e rëndësishëm për qytetarët: Ja si mund të bëheni kandidatë për deputetë të PS-së

Rama bën njoftimin e rëndësishëm për qytetarët: Ja

Kryeministri Edi Rama ka bërë një njoftim të rëndësishëm mëngjesin e sotëm në lidhje me listat e kandidatëve për deputetë të Partisë Socialiste.

Përmes një postimi në Facebook, Rama njofton se të gjithë ata që kanë dëshirën e mirë për të kandiduar për deputet nën siglën e PS, mund të aplikojnë në platformën ‘deputetiqeduam.ps.al’.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë ftesë për këdo që ka ambicien e kurajon për ta provuar veten në të përpjetën e politikës, me mua dhe Partinë Socialiste, ju uroj të diel të mbarë.

https://deputetiqeduam.ps.al”, thekson kryeministri.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore