Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Qytetarët përplasen me mjekët në Infektiv, Pipero del t’i sqarojë (FOTO)

Qytetarët përplasen me mjekët në Infektiv, Pipero del

Një grup familjarësh të pacientëve të shtruar në ‘Covid 1’ janë përplasur sot me mjekët dhe rojet e spitalit Infektiv.

Ata kërkojnë informacion mbi gjendjen e të afërmve, duke pretenduar se prej 36 orësh nuk dinë asgjë mbi fatin e tyre.

Në disa foto të shkrepura nga LSA shihet mjekut infeksionist Pëllumb Piperi, i cili po sqaron qytetarët e shqetësuar për shëndetin e njerëzve të afërm.

Ministria e Shëndetësisë konfirmoi dje se 6 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Shqipëri në 24 orët e fundit.

Sipas autoriteteve, gjatë ditës së fundit kanë konfirmuar 139 raste të reja me Covid-19 nga 561 teste të kryera.

Prej personave të infektuar, Ministria konfirmoi se 110 janë të shtruar në spital, prej tyre 21 në terapi intensive dhe 6 të intubuar.

Qytetarët përplasen me mjekët në Infektiv, Pipero del

Qytetarët përplasen me mjekët në Infektiv, Pipero del

Qytetarët përplasen me mjekët në Infektiv, Pipero del

Qytetarët përplasen me mjekët në Infektiv, Pipero del

Qytetarët përplasen me mjekët në Infektiv, Pipero del

Qytetarët përplasen me mjekët në Infektiv, Pipero del

Qytetarët përplasen me mjekët në Infektiv, Pipero del

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore