Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Qeni antidrogë “zbërthen” bandën e shqiptarëve/ Transportonin kanabis nga Shqipëria për në Greqi, 3 në pranga

Qeni antidrogë “zbërthen” bandën e shqiptarëve/

Autoritetet greke kanë goditur një grup të trafikut të drogës nga Shqipëria për në shtetin helen.

Si pasojë e operacionit janë sekuestruar më shumë se 30 kilogramë drogë.

Policia e Komotinisë dhe Aleksandroupolit në Rodopi ka ndaluar dy automjete, ku në njërin prej mjeteve janë gjetur dhe sekuestruar në një vend të improvizuar enkas në tavanin e mjetit, 44 pako me 32 kg e 50 gram marijuanë.
Mediat greke raportojnë se mjeti i dytë shërbente për të kontrolluar rrugën.

Si pasojë e operacionit janë arrestuar dy meshkuj dhe një femër, të tre shqiptarë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore