Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Qëlloi partneren dhe vrau veten/ 21-vjeçari shqiptar në Itali ishte baba i një vajze të vogël

Qëlloi partneren dhe vrau veten/ 21-vjeçari shqiptar në Itali

Një 21-vjeçar shqiptar ka vrarë veten e tij mbrëmjen e kaluar në Cassano delle Murge (Bari) ndërsa pak para se të vriste veten me armë qëlloi edhe partneren 18-vjeçare. Sipas mediave italiane gjendja e 18-vjeçares së plagosur mbrëmjen e kaluar po përmirësohet pak.

Vajza e goditur në gjoks nga plumbat që i shpuan mushkërinë, është shtruar në repartin e reanimacionit të Poliklinikës së Barit.

Ngjarja e rëndë ka tronditur vendin dhe banorët e zonës ku çifti i ri jetonte. Kreu i komunës së Cassano Delle Murge, Davide Del Re është shprehur i tronditur për ngjarjen që ka ndodhur: Komuniteti i Cassano është i tronditur, ende nuk dimë më shumë sepse hetimet vijojnë, por komuna nuk rezulton të ketë pasur sinjalizime për një situatë kritike.

Çifti jetonte me vajzën e tyre shumë të vogël në banesën ku ndodhi ngjarja e rëndë. Të dy kanë një vajzë dy vjeçare por në momentin e tragjedisë vogëlushja nuk ndodhej në shtëpi, pasi ishte me gjyshërit nga nëna.

Kanë qenë fqinjët ata që kanë njoftuar për ndihmë pasi kanë dëgjuar fillimisht britmat që vinin nga shtëpia dhe më pas të shtënat.Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore