Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Pushuesit në panik, flakë të mëdha bien në Ksamil

Pushuesit në panik, flakë të mëdha bien në Ksamil

Zjarret duket se nuk po e lenë të qetë vendin tonë, teksa dhe mbrëmjen e sotme është regjistuar një rënie zjarri në jug.

Sipas raportimeve të para, një sipërfaqe më ullishte është përfshirë nga flakët në zonën e Ksamilit.

Pushuesit pasi janë alarmuar kanë njoftuar menjëherë policinë dhe forcat e zjarrfikëses. 

Zjarrfikëset e Sarandës janë nisur menjëherë në vendngjarje për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Ende nuk dihen arsyet që çuan në ndezjen e zjarrit. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore