Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Punët e Edi Ramës"/ Basha poston videon: Kostoja e jetës është rritur, koha për ndryshim

"Punët e Edi Ramës"/ Basha poston videon: Kostoja e

Kryetari i PD-së vijon denoncimet për situatën aktuale në Shqipëri, duke postuar video dhe akuzuar kryeministrin Edi Rama. 

Me anë të një video të një shtetasi që ankohej për blerjen me vonesë të librave të shkollës për fëmijët, duke shtuar se në 8 vitet e qeverisë së Ramës kostoja e jetesës është rritur.

"Pas 8 viteve të dështimit të Ramës, pasi kostoja e jetesës është rritur dita-ditës, ka ardhur koha për ndryshim. Rama duhet të largohet, dhe ne do të sjellim një të ardhme më të mirë për Shqipërinë", shkruan Basha në rrjetet sociale.

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore