Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Presidenti Meta “kërcënon” Bashën me filmime: Mund t’ja u vë në dispozicion

Presidenti Meta “kërcënon” Bashën me filmime: Mund

Tiranë- Përveçse me ish-aleatin LSI duket se përkeqësimi i raporteve të Partisë Demokratike është përshkallëzuar edhe me presidentin Meta.

Pas akuzave të ndërsjella lidhur me kërkesën për shtyrje të datës së zgjedhjeve, Presidenti Meta ka thënë gjatë një interviste se ka filmime që Basha e ka vizituar në zyrën e tij.  

Madje Meta u shpreh në abc news se mundet edhe t’i vendosë në dispozicion të mediave këto filmime.

“Per vendime te rendesishme nuk jam fshehur kurre pas nderkombetareve. Vendimi per shtyrjen e zgjedhjeve, ishte i imi per ato arsye qe jane bere publike ne dekretin tim. Ky zoteria (Lulzim Basha) qe thote se une genjej, besoj e njohin te gjithe shqiptaret seriozitetin e tij ne raport me te vertetat.

Ky zoteri ne daten 2 qershor 2019 paralajmeroi se ne 8 qershor do behet nami dhe pergjegjesine ta mbaje sovrani. Ndaj per arsyet qe jane bere publike une mora vendimin. Ky zoteri ka vizituar zyren time dhe daten e ka caktuar ky (13 tetorin). Ka filmime dhe eshte e miredokumentuar dhe une mund tja u ve ne dispozicion”, tha Meta.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore