Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Premtimi spektakolar i Rakip Sulit: Kënd lojërash për moshën e tretë, të luajnë dhe ata

Premtimi spektakolar i Rakip Sulit: Kënd lojërash për moshën

Kryebashkiaku i Kamzës, Rakip Suli po bën 'xhiron e rrjetit' pasi u ka premtuar të moshuarve të Kamzës se do të luajnë në park lojërash e rrëshqitëse.

Bëht fjalë për një intervistë që Suli ka dhënë vetëm dy ditë më parë për FaxNeës ku shpjegon me detaje planet e tij për mandatin e radhës që synon të marrë si kryebashkiak në Kamëz. Ai ndalet tek një projekt për rehabilitimin e një zonë dhe thotë se do ta 'kompletojë' me të gjitha. Këtu përmend parkun e lojërave, ku thotë se mund të luajë dhe mosha e tretë.

"Jemi në përfundimin e rehabilitimit të kësaj zone ku do të ketë kënd lojërash e lulishte për të gjitha moshat. Dhe për moshat e treta se do lozin dhe mosha e tretë,"- thotë Suli ndër të tjera, ndërkohë që në video shfaqet një rrëshqitëse për të luajtur. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore