Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Prehu në paqe Vani"/ Shuhet nga COVID-19 zyrtari i shërbimit social, kolegët në lot

“Prehu në paqe Vani"/ Shuhet nga COVID-19 zyrtari i

Ditën e sotme u shënuan 8 humbje jete nga koronavirusi. Mes viktimave është edhe një punonjës i Shërbimit Social Shtetëror, Jovan Kaçe. Lajmin e hidhur e ka njoftuar vetë institucioni në një postim në faqen zyrtare në Facebook.

“Prehu në paqe Vani. Sot morëm lajmin e dhimbshëm të ndarjes së parakohshme nga jeta të mikut dhe kolegut tonë të nderuar Jovan Kaçe. Një koleg e mik i rrallë, një profesionist i shkëlqyer! Luftove fort për jetën, por virusi i tmerrshëm u tregua i pabesë me ty. 

Miqtë e tu të Shërbimit Social Shtetëror do të të mbajnë gjithmonë mend të buzëqeshur si në këtë foto! Ngushëllimet më të sinqerta për familjen dhe miqtë e tu Vani (siç ne të thërrisnim)! U prehsh në paqe. Të qoftë i lehtë dheu”, shkruan Shërbimi Social Shtetëror.

“Prehu në paqe Vani"/ Shuhet nga COVID-19 zyrtari i“Prehu në paqe Vani"/ Shuhet nga COVID-19 zyrtari i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore