Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Mos fol më o llapaqen”/ Incident gjatë fjalimit të Ballës me gazetarët, çfarë ndodhi para PS (Video)

“Mos fol më o llapaqen”/ Incident gjatë fjalimit të

Gjatë fjalës së kreut të grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla në deklaratën për media jashtë selisë rozë ku foli për kon gresin e nesërm të PS është regjistruar edhe një incident.

Një person i cili ndodhej pak larg vendit ku Balla po jepte deklaratën e tij thirri disa herë me zë të lartë: "Poshtë diktatura. Mos fol o llapaqen". 

Pas këtij incidenti Balla u ktye dhe njëherë dhe vazhdoi bashkëbisedimin me gazetarët.

 

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore