Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Policia "surprizon" 40-vjeçarin shqiptar në Itali/ U kap me 4 milionë euro kokainë në makinë

Policia "surprizon" 40-vjeçarin shqiptar në Itali/ U kap

Karabinierët e Foggias në Itali, pranë daljes së autostradës veriore të Daunian kanë sekuestruar 40 kg kokainë të pastër me një vlerë tregtare mbi 4 milionë euro.

Lënda narkotike u konstatua në një mjet me targa gjermane e cila drejtohej nga një 40-vjeçar nga Shqipëria.

Ky i fundit u arrestua, teksa akuzohet për trafik dhe posedim të paligjshëm droge,

Droga ishte ndarë në 18 pako dhe u gjet pasi policia kontrolloi makinën e shqiptarit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore