Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Policia “bastis” shtëpitë dhe bizneset e “Kobrës” pas vrasjes së 31-vjeçarit/ Nga fishekët, te granatat, çfarë u gjet

Policia “bastis” shtëpitë dhe bizneset e

Policia ka bastisur ditën e sotme bizneset dhe banesat në pronësi të Dibran Hoxhës, autori vrasjes së 31-vjeçarit Visar Cengu.

Mësohet se Drejtoria e Krimeve të Rënda bashkë me Drejtorinë Rajonale të Policisë kanë kryer kontrolle në 3 lokale, ndërsa një prej tyre është dhe “Kobra City”, klubi ku 31-vjeçari nga Kukësi mbeti i vrarë. Sipas burimeve nga autoritetet kosovare, në një nga banesat e Hoxhes janë gjetur disa fishekë dhe një granatë dore.

Mëngjesin e 3 janarit në dalje të Prizrenit, 31-vjeçari Visar Cenga u vra me armë zjarri nga Hoxha, i njohur ndryshe me emrin “Kobra”, pas një konflikti mes tyre për faturën.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore