Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Policët e Rrugores rrëzohen nga motori në Tiranë, shkak vaji në rrugë (VIDEO)

Policët e Rrugores rrëzohen nga motori në Tiranë, shkak vaji

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në rrugë në Tiranë, ku dy policë të rrugores të cilët kanë qenë duke lëvizur me motor ka rrëshqitur, duke sjellë rënien e dy efektivëve mga mjeti.

Mësohet se shkaku i aksidentit ka qenë vaji i hedhur në rrugë.

Më poshtë gjeni dhe videon e dy efektivëve që bien nga motori ndërsa kanë qenë duke qarkulluar në Tiranë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore