Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Po shkonte në punë, kush është infermieri që humbi jetën sot në aksident (FOTO)

Po shkonte në punë, kush është infermieri që humbi

Një aksident me vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fier, ku mësohet se ka humbur jetën 30-vjeçari Klement Basha.

Mësohet se Basha ishte infermier në spitalin e Fierit dhe po shkonte në punë mëngjesin e sotëm me mjetin e tij.

Për shkak të dëmtimit shumë të madh të mjetit tip Benz, është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve për nxjerrjen e 30-vjeçarit nga makina, ndërkohë që Policia ka shoqëruar për të dhënë sqarime dhe drejtuesin e mjetit maune.

Po shkonte në punë, kush është infermieri që humbi

Po shkonte në punë, kush është infermieri që humbi

Po shkonte në punë, kush është infermieri që humbi

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore